SEZONA 2016 - 2017
 

MAMMUTS CUP 2017 - 1.místo

2.3.2017
Old Boys VS Tábor se zúčastnil tradičního turnaje veteránů v italském Toblachu. Turnaje reprezentovalo 8 týmů, především rakouských a italských. Hrálo se ve dvou skupinách a na závěr následovali zápasy o umístění, semifinále a finále. Náš tým, který byl tentokrát vinou zranění oslaben, vyhrál skupinu A a v následném semifinále a finále po boji obhájil loňské vítězství. 6. ročník turnaje jsme vyhráli již po 4. Letošní ročník se hrál naposledy na otevřeném kluzišti a jeho atmosféra díky krásnému počasí byla nádherná. Mimo hokej jsme zvládli ještě dvoudení lyžování ve střediscích Helm a Kronplatz a pochopitelně jsme si užily spousta zábavy a srandy, díky výborné partě hráčů.

 
Old Boys VS Tábor - Sillian Bulls 4:2
Branky: Fencl 2, Ševčík, Kadilak
 
Old Boys VS Tábor - Lieslach 3:2
Branky: Kapic, Fencl, Ševčík
 
Old Boys VS Tábor - Virgen 5:1
Branky: Stauder 2, Ševčík, Salač, Fencl
 
Semifnále:
 
Old Boys VS Tábor - Lienzer Eislowen 3:2 n.p.
Branky: Ševčík 1+1 penalta, Salač
 
Finále:
 
Old Boys VS Tábor - Hockey Olang 4:3
Branky: Ševčík 2, Salač, Fencl
 
Sestava Old Boys VS Tábor: Lochman - Tupý, Mužík, Lomský, Šelepa - Fencl, Kadilak, Ševčík, Salač, Stauder, Kopic
 
Fotogalerii najdete na našich facebokových stránkách
 
 

STAŘÍ PÁNI SPARTK SOBĚSLAV - OLD BOYS VS TÁBOR 4:5 po s.n.

 
01.02.2017 14:02

V odvetném utkání veteránských týmů jsme podali oproti prvnímu zápasu zodpovědný výkon. Po celý zápas jsme byli lepším týmem a celkové výtězství v normální hrací době nám uteklo kvůli dvěma nařízeným trestným střílením. I přesto jsme spokojeni, zápas se hrál ve velmi svižném tempu a v závěrečných nájezdech jsme byli šťastnějším mužstvem.

 

Branky VS Tábor: Fencl 2, Bouška, Kadilak, trestná střílení proměnili Bouška a Kadilak

 

Sestava VS Tábor : Pátek - Bergr, Pospíšil, Adamec, Pecl - Fencl, Kadilak, Bouška, Metelec, Prštický T., Kapic

 

OLD BOYS VS TÁBOR - OLD BOYS MOTOR Č.B. 4:13

 

 

12.12.2016 09:51

V přátelském utkání dvou jihočeských rivalů zvítězili favorizovaní hosté výrazným výsledkem. O konečném skore rozhodla 3 třetina, když ještě po konci druhé třetiny byl stav vyrovnaný 4:4. V závěrečném dějství se přece jen projevila lepší fyzická připravenost a i hokejové umění dříve narozených hráčů z pod černé věže. Zápas se přesto hrál ve výborné předvánoční atmosféře, k čemuž přispěli hráči obou týmů, jak tomu vždy v utkáních těchto odvěkých soupeřů bývá. Po zápase nechybělo společné posezení u piva a guláše :)

Branky domácích: Kadilak 2, Prštický T., Prštický P.

Po třetinách (1:2, 3:2, 0:9)

Hráli jsme v sestavě: Trčka - Škulina, Volena, Adamec, Pecl, Šťastný, Špale - Tenkl, Kadilak, Fencl, Ševčík, Šimeček, Vošta, Prštický P., Prštický T., Bouška, Metelec

Za krásnou fotogalerii z utkání, kterou naleznete na našich facebokových stránkách, patří speciální poděkování Tomáš Danko

 

 

OLD BOYS VS TÁBOR - OLD BOYS SPARTK SOBĚSLAV 2:7

28.11.2016 07:51

Branky za domácí: Ševčík, Fencl.

V utkání starých gard zvítězili zcela po zásluze soběslavští, kteří byli po celý zápas lepším týmem. Nám tentokrát chyběl lepší pohyb a v obrané fázi jsme hráli hodně lehkovážně. Do dalšího utkání, které hrajeme 10.12.2016 musíme trošku potrénovat :)

Hráli jsme v sestavě:
Doubek - Bergr, Volena, Pecl, Adamec, M.Šťastný, Kapic - Bačo, Kadilak, Bouška, Ševčík, Fencl, Tenkl, T. Prštický, P. Prštický, Metelec

https://www.jchokej.cz/aktuality/veterani-spartaku-sobeslav-jasne-zvitezili-v-tabore-nad-drive-narozenymi-%E2%80%9Evodniky%E2%80%9C.html

 

 

5.MÍSTO NA RETRO CUPU

V sobotu jsme se zúčastnili Retro Cupu v Příbrami. Los nám do skupiny přidělil Spartu Praha a HC Rokycany. V prvním zápase jsme ve vyrovnaném utkání porazili tým z Rokycany těsně 2:1. V následném utkání z pražskou Spartou jsme po našem nejhorším letošním výkonu prohráli 3:5. Rokycany ale dokázali porazit Spartu, takže o konečném pořadí rozhodovalo skóre, které nás rozdílem 1 gólu bohužel poslalo do boje o 5-6. místo. V něm jsme výrazně přehráli domácí tým Baníku Příbram vysoko 10:0. Nejlepším útočníkem turnaje byl vyhlášen František Ševčík

Výsledky:
VS Tábor - HC Rokycany 2:1
Góly: Ševčík, Tenkl

VS Tábor - Sparta Praha 3:5
Góly: Bouška 2, Ševčík

VS Tábor - Baník Příbram 10:0
Góly: Ševčík 4, Bouška 2, Kadilak 2, Bergr, Prštický O.

Sestava: Doubek - Bergr, Volena, Pecl, Špale - Vošta, Kadilak, Bouška, Ševčík, Fencl, Tenkl, Prštický T., Prštický P., Prštický O.

Za fotogalerii děkujeme Zdeňkovi Šveců, kterou najdete na našich facebookových stránkách

 


HOCKEY GAMES 2016 V TÁBOŘE

SLAVÍME PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ

Boje v letošním „veteránském“ turnaji Hockey Games jsou v současnosti už jen minulostí a Tábor slaví; vítězná putovní trofej zůstala ve sbírce domácích Old Boys.
 

Cestu k pozdějšímu triumfu započali domácí hokejisté páteční výhrou nad kladenskou „Poldovkou“. Brány do sobotních bojů o prvenství jim poté otevřelo hladké večerní vítězství nad bulharskými Red Stars Sofia.

V sobotním semifinále narazili táborští "Vodníci" na mužstvo HC Samoa, a ani to nezastavilo jejich tažení. A jestliže někdo očekával dramatické finále, pak se mýlil – domácí mužstvo nemělo s hosty ze slovenských Košic žádné slitování a přibalilo jim na cestu domů osm gólů. Úspěch pořádajících barev navíc dovršil Petr Bouška, jenž byl po zásluze vyhlášen nejlepší útočníkem letošních Hockey Games.

Táborský podnik se divákům postaral o zajímavou podívanou a samotným jeho aktérům dobrou zábavu. Trvale pohodovou atmosféru turnaje rozředily negativními emocemi pouze dvě urputné hromadné bitky, které dokumentovaly, že hokej dokáže borce na ledě rozpálit i v „podzimním“ sportovním věku. Jedna z nich završila střetnutí o bronz, který nakonec připadl hráčům bulharského HC Irbis Skate Sofia.

Domácí družina měla z turnajového triumfu na vlastním kluzišti ohromnou radost, což potvrzují i slova útočníka Františka Ševčíka: „Během ročního působení se v našem týmu vytvořila skvělá parta, která podává výborné výkony. Hlavně si ale užívá spousta srandy, která k těmto akcím patří,“ prohlásil po turnaji jeden z iniciátorů táborských Old Boys.

Zvláštní poděkování organizátorů patří Tomáši Dankovi a Hance Grundové za krásné snímky z turnaje, které je možno zhlédnout ve fotogalerii.

Výsledky:

SKUPINA: - Old Boys Poldi Kladno 4:2 (branky Tábora Šimeček, Bouška, Adamec, Ševčík), - HC Red Stars Sofia 12:5 (Ševčík 3, Bouška 3, Györi 2, Šimeček, Volena, Fencl, Tenkl), SEMIFINÁLE: - HC Samoa 5:2 (Bouška 3, Ševčík, Fencl), FINÁLE: - HC Profi Košice 8:2 (Györi 2, Bouška 2, Fencl, Tenkl, Šimeček, Špale).

1. MÍSTO - vs TÁBOR

2. místo HC Profi Košice

3. místo HC Irbis Skate Sofia

4. místo HC Samoa

Zbývající umístění: 5. HC Hope Vracov, 6. HC Panters Hodonín, 7. HC CARPS Jistebník,
8. HC Kladno, 9. HC Army Boys, 10. HC Kohouti Neratovice , 11. HC Red Stars Sofia, 12. HC Eagles Ostrava

Skupina A HC Army
Boys
HC CARPS
Jistebník
HC Irbis
Skate Sofia
skóre body pořadí
HC Army Boys - 2:2 0:6 2:8 1 3
HC CARPS Jistebník 2:2 - 1:7 3:9 1 2
HC Irbis Skate Sofia 6:0 7:1 - 13:1 6 1
Skupina B HC Hope
Vracov
HC Eagles
Ostrava
HC Profi
Košice
skóre body pořadí
HC Hope Vracov - 6:1 0:0 6:1 3 2
HC Eagles Ostrava 1:6 - 0:14 1:20 0 3
HC Profi Košice 0:0 14:0 - 14:0 3 1
Skupina C HC Kohouti
Neratovice
HC Panters
Hodonín
HC Samoa skóre body pořadí
HC Kohouti Neratovice - 1:2 1:6 2:8 0 3
HC Panters Hodonín 2:1 - 0:1 2:2 3 2
HC Samoa 6:1 1:0 - 7:1 6 1
Skupina D VS Tábor HC Old Boys
Kladno
HC Red Stars
Sofia
skóre body pořadí
VS Tábor - 4:2 11:5 15:7 6 1
HC Old Boys Kladno 2:4 - 10:3 12:7 3 2
HC Red Stars Sofia 5:11 3:10 - 8:21 0 3

ZÁPASY O UMÍSTĚNÍ

finále - HC Profi Košice vs. VS Tábor 2:8
3. místo - HC Irbis Skate Sofia vs. HC Samoa 5:2
5. místo - HC Hope Vracov vs. HC Panters Hodonín 1:0
7. místo - HC CARPS Jistebník vs. HC Old Boys Kladno 8:7

Sestava vítězného týmu Tábora: Pátek – Bergr, Mužík, Adamec, Volena, Pecl, Šťastný, Špale – Györi, Kadilák, Bouška, Ševčík, Fencl, Tenkl, Bačo, Vošta, Šimeček, Prštický st., Prštický ml..

Napsali o nás: https://www.hctabor.com/clanky/bravo-panove-taborsti-old-boys-ovladli-domaci-mezinarodni-turnaj-hockey-games/
                       https://www.jchokej.cz/aktuality/u-jordanu-se-pomeril-tucet-veteranskych-tymu.-celkovymi-vitezi-se-stali-domaci-vodníci.html

Bohatou fotogalerii z turnaje najdete na našich facebookových stránkách https://www.facebook.com/oldboysvstabor/

 

 SEZONA 2015 - 2016

 

Velikonoční turnaj v Příbrami - 2.místo

 

V pátek 25.3.2016 jsme se zúčastnili tradičního Velikonočního turnaje v Příbrami. Za účasti 4 týmů, pořádajícího Spartaku Příbram se dále představil Retro Team a místo původně přihlášené Sparty Praha zaskočili Sršni Příbram. Hrálo se systémem 2x20 minut hrubého času. Každý tým odehrál 3 utkání a v konečné tabulce rozhodoval počet bodů, popřípadě při rovnosti bodů celkové skóre ze všech utkání. Věková hranice byla ročník narození1976 a starší,ale musíme podotknout, že toto pravidlo jsme dodrželi pouze my. I přes nejvyšší věkový průměr jsme podali skvělé výkony a v prořídlé sestavě jsme nakonec obsadili skvělé druhé místo, když zlato nám uniklo o rozdíl pouhých dvou gólů. Na závěr pořadatel pro všechny mužstva uspořádal posezení v místní restauraci se skvělým rautem a závěrečným vyhlášením výsledků. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Fr. Ševčík.

 

Old Boys VS Tábor - Sršni Příbram 8:5
Branky: Ševčík 3, Bouška 3, Kadilak, Bergr 
 
Old Boys VS Tábor - Spartak Příbram 5:3
Branky: Ševčík 3, Tenkl,  Šimeček 
 
Old Boys VS Tábor - Retro Team 3:3
Branky: Tenkl, Ševčík, Kadilak 

 

Konečné pořadí:

1.místo Retro Team 5 bodů

2.místo VS Tábor 5 bodů

3.místo Spartak Příbram 2 body

4.místo Sršni Příbram 0 bodů

 

Sestava Old Boys VS Tábor: Doubek - Prštický, Bergr, Špale, Pecl, Nekovář - Liška, Kadilak, Bouška, Ševčík, Šimeček, Tenkl


Old Boys Soběslav - Old Boys VS Tábor 9:7

Góly Tábora: Šimeček 3, Liška, Bačo, Vošta, Drda
Old Boys VS Tábor:  Pátek - Drda, Berger, Prštický, Pecl, Mužík, Zenkl – Kadilák, Bouška, Šimeček, Bačo, Květoň, Liška, Lutovský, Vošta


 

MAMMUTS CUP 2016 - 1.místo

Old Boys VS Tábor se zúčastnil tradičního turnaje veteránů v italském Toblachu. Turnaje reprezentovalo 9 týmů, především rakouských a italských. Hrálo se ve dvou skupinách a na závěr následovali zápasy o umístění. Náš tým vyhrál suveréně skupinu A a ve finále se utkal s loňským obhájcem trofeje. Od začátku zápasu jsme nikoho nenechali na pochybách, že nejlepší hokej se hraje právě v Čechách. 5. ročník turnaje jsme vyhráli již po 3. a získali putovní trofej do stálého vlastnictví. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Fr. Ševčík. Mimo hokej jsme zvládli ještě dvoudení lyžování ve střediscích Helm a Kronplatz a pochopitelně jsme si užily spousta zábavy a srandy, která k těmto akcím patří.
 
Old Boys VS Tábor - Sillian Bulls 5:0
Branky: Ševčík 2, Matušík, Lutovský, Salač
 
Old Boys VS Tábor - HC Gallio 5:0
Branky: Kadilak 2, Bouška, Kýhos, Salač
 
Old Boys VS Tábor -Black Devil Pragraten 9:1
Branky: Ševčík 2, Salač 2, Bouška, Kadilak, Prštický, Tesař ml., Kýhos
 
Finále:
 
Old Boys VS Tábor - Black Tigers Eppan 7:1
Branky: Ševčík 2, Kýhos 2, Salač 2, Fencl
 
Sestava Old Boys VS Tábor: Šelepa - Prštický, Bergr, Tesař ml., Tupý, Bačo, Mužík - Fencl, Kadilak, Bouška, Ševčík, Lutovský, Matušík, Salač, Kýhos, Přeučil, trenér Martin Šimák
 
Fotogalerii najdete na našich facebokových stránkách
 
Reportáž o zápase na: 
https://www.jchokej.cz/aktuality/old-boys-vs-tabor-vybojovali-prvni-misto-v-turnajovem-klani-pod-vrcholky-alp-.html

https://www.hctabor.com/clanky/taborsti-old-boys-kralovali-v-italskych-alpach-uz-potreti-a-tak-si-domu-privezli-putovni-pohar/?liveMode=1

 

 

Old Boys Motor Č.B - Old Boys VS Tábor 13:10

Old Boys Motor Č. Budějovice – Old Boys VS Tábor 13:10 (1:2, 5:1, 7:7)
Góly: 
V. Král 4, Bednařík 2, Sailer 2 (1x TS), Butal 2, F. Turek 2, Rosol – Fr. Ševčík 3, Šimeček 2, R. Liška, Zelenka, Fencl, Tenkl, Rižák.
Rozhodčí: Stanislav Mertl.
Trestná střílení: 1:0.
Využití TS: 1:0.
Diváků: 60.
Old Boys Motor: Dědič – M. Dvořák, P. Bláha, Radouch, K. Ťoupal – Kotalík, Bednařík, Sailer, Rosol, F. Turek, V. Král, Fousek, Butal, Klosse. Realizační tým Robert Bauer, Jan Budinský a Bohumil Tomandl. 
Old Boys VS Tábor: J. Šťastný – Adamec, Špale, Berger, Pospíšil, R. Liška, Prštický – Zelenka, Fr. Ševčík, Rižák, Fencl, Jankovský, Kadilák, Bouška, Šimeček, Tenkl, Bačo, Zenkl. 
Hráno 12.února 2016

Reportáž o zápase na:
https://www.jchokej.cz/aktuality/vecne-mladi-hraci-motoru-a-tabora-se-v-odvete-zamerili-na-strelbu.-padlo-triadvacet-golu.html

 


 

Odvetné utkání Old Boys Motor Č.B. - Old Boys VS Tábor

 

Odvetné utkání veteránů nejúspěšnějších jihočéských klubů se uskuteční na zimním stadionu, Budvar aréně, v Českých Budějovicích v pátek 12.2.2016 v 18:30 hodin. 


 

Old Boys VS Tábor - Old Boys Motor Č.B 1:12

Góly: Adamec – V. Král 3, Sailer 2, Bednařík 2 (1x TS), K. Ťoupal, Michalec, P. Bláha, Rosol, R. Bauer.
Rozhodčí: Petr Šimánek.
Trestná střílení: 1:1.
Využití tr. střílení: 0:1.
Diváků: 75.
Old Boys VS Tábor: Doubek – Adamec, Berger, Volena, Marcel Šťastný, Mužík, Hnojna – Fr. Ševčík, Šimeček, R. Liška, Fencl, Kadilák, Bouška, Zdeněk Šťastný, Zd. Tupý, T. Matušík, Pecl, Bačo, Tenkl. Trenér Michal Čech.
Old Boys Motor: Pátek – Beníšek, K. Ťoupal, P. Bláha, Radouch – Rosol, Bednařík, Sailer, V. Král, R. Ťoupal, Klosse, Michalec, Markvart, R. Bauer. Trenér Stanislav Bauer.
Hráno 11.prosince 2015

Reportáž o zápase na:

https://www.jchokej.cz/aktuality/taborskym-veteranum-se-nevyvedla-zapasova-premiera.-old-boys-motoru-jim-nadelili-tucet-golu.html

 

 

Old Boys VS Tábor - Old Boys Motor Č.B.

Veteráni VS Tábor přivítají v přátelském zápase veterány Motoru Č.B. Utkání se odehraje v pátek 11.12.2015 na ZS v Táboře. Zápas začíná od 15:30 hodin a k vidění bude na domácí straně spousta hráčů nedávné minulosti a na straně hostí řada bývalých extraligových i reprezentačních hráčů. Hrát se bude dle pravidel vetránského hokeje a na 3 x 15 minut čistého času. Vstupné je zdarma a zváni jsou všichni příznivci hokeje.